Najlepsza Bramka SMS w sieci!

Wysyłaj darmowe SMS z Internetu bez limit, logowania i rejestracji email. Darmowe SMS, raporty doręczenia, wysyłka do wszystkich sieci krajowych i zagranicznych. Więcej »

Sprawdzone sposoby na zgarnięcie doładowania telefonu za darmo!

Chcesz wiedzieć, jak doładować telefon za darmo przez internet? Są na to sprawdzone sposoby, poznaj je tutaj i odbierz darmowe doładowanie telefonu w każdej sieci! Więcej »

 

Lokalizator komórki – namierz i zlokalizuj wybrany numer

Ostatnio w internecie rekordy popularności biją lokalizatory komórek – są to webowe  aplikacje  o czysto rozrywkowym charakterze, które pozwalają namierzyć telefon dziecka, małżonka, sympatii lub kogokolwiek innego. Jednym z takich popularnych lokalizatorów komórek, zwanym także szpiegiem sms, jest ten polecany na naszej stronie – Lokalizator Freebiz.

Kliknij, by zlokalizować telefon wybranej osoby

Zlokalizuj telefon komórkowy

Aplikacja ta pozwala nam ustalić położenie namierzanej osoby na mapie Google. Przy posługiwaniu się takim lokalizatorem komórki należy jednak pamiętać o jego ściśle rozrwykowym charakterze, co oznacza, że dostępne w nim dane nie zawsze muszą być dokładne i równie rzetelne, co w profesjonalnych lokalizatorach telefonów, np. takich jak ten oferowany przez sieć Orange.

Oprócz wyżej opisanych aplikacji namierzających, które należy traktować nieco z przymróżeniem oka, na rynku istnieją również profesjonalne lokalizatory komórek. Jednym z nich jest Lokalizator Orange – usługa skierowana głównie do klientów biznesowych tej sieci. Dzięki tej internetowej aplikacji właściciele firm kurierskich, transportowych, serwisowych oraz innych o podobnych profilach zatrudniających pracowników mobilnych, mogą namierzać i śledzić umiejscowienie danego telefonu w terenie. Sieć lokalizuje wszystkie numery SIM należące do klienta, bez względu na to, w jakim urządzeniu mobilnym są używane, a następnie przekazuje ich pozycję geograficzną na mapach dostępnych poprzez aplikację lub w postaci raportów. Ponadto, ten lokalizator komórek zapewnia darmowy, SMSowy kontakt ze wszystkimi pracownikami firmy.