Najlepsza Bramka SMS w sieci!

Wysyłaj darmowe SMS z Internetu bez limit, logowania i rejestracji email. Darmowe SMS, raporty doręczenia, wysyłka do wszystkich sieci krajowych i zagranicznych. Więcej »

Sprawdzone sposoby na zgarnięcie doładowania telefonu za darmo!

Chcesz wiedzieć, jak doładować telefon za darmo przez internet? Są na to sprawdzone sposoby, poznaj je tutaj i odbierz darmowe doładowanie telefonu w każdej sieci! Więcej »

 

Darmowe aplikacje SMS Android

programSMS

Lista najlepszych aplikacji SMS na Androida

W tej chwili w Google Play jest ponad 700 000 aplikacji, a wśród nich wiele to aplikacje sms na Androida i iPhone. Jeśli szukasz programu do wysyłania SMS i nie potrafisz się zdecydować  którą aplikację wybrać, zapoznaj się z naszymi propozycjami dzesięciu najlepszych według nas aplikacji SMS, które oprócz wysyłania darmowych wiadomości spełniają również inne, nie tylko ciekawe, ale również bardzo przydatne funkcje.

KLIKNIJ BY POBRAĆ BADABEE – DARMOWĄ APLIKACJĘ SMS

Zaczynamy wyliczanie najfajniejszych aplikacji SMS na Androida:

1. Zdecydowanie najlepszym, darmowym programem do wysyłania  SMS jest aplikacja Badabee SMS. Po łatwej i  trwającej dosłownie kilka chwil instalacji można od razu przystąpić do pisania smsów. Przyjazny użytkownikowi interface sprawia, że pisanie wiadomości jest tak samo łatwe, jak robienie tego bezpośrednio w skrzynce nadawczej naszego telefonu. Różnica polega na tym, że za wiadomości wysyłane przy pomocy tej aplikacji SMS nie płacimy, pod warunkiem jednak, że posiadamy Kredyty Badabee (można je zdobywać na różne sposoby, również tak łatwe jak polubienie strony aplikacji na Facebooku).  Dzięki temu programowi do wysyłania SMS nadamy wiadomości nie tylko do wszystkich sieci w Polsce, ale również do odbiorców za granicą, w każdym kraju.  Już nie musimy mieć dostępu do komputera aby korzystać z darmowej bramki SMS. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli wysyłać SMS bez opłat, gdziekolwiek się znajdziemy, prosto z naszego telefonu i to  bez środków na karcie! Jednym słowem, fantastyczna aplikacja na Androida, którą powienien mieć każdy, kto często wysyła SMSy.Jeśli z jakiegoś powodu program do wysyłania smsów Badabee nie spełni waszych oczekiwań, przetestujcie również pozostałe pozycje z naszej listy najlepszych aplikacji SMS:

2. Google Voice

3. Go SMS Pro

4. Textplus

5. WhatsApp Messenger

4. Pinger Textfree

5. SMS Backup+ (Holo-ified)

7. Kik Messenger

8. SMS Backup & Restore

9. Tango

10. Handcent SMS

Pośród wszystkich wyżej wymienionych aplikacji SMS tylko Badabee jest dostępna w języku polskim, co niewątpliwie przyczynia się do jeszcze większej przewagi tej aplikacji na Androida nad do niej konkurencyjnymi.